Hotele w dobrej cenie
Tanie spanie tam, gdzie potrzebujesz

Eurorest

Opinie o Eurorest, programie darmowych noclegów, wśród internautów są podzielone. Większość negatywnych opinii wiąże się z wrodzoną nieufnością bądź niewiedzą, jednak w internecie można znaleźć także wiele pozytywnych opinii.

Hasło programu "14 bezpłatnych noclegów" brzmi nieprawdopodobnie, przez to internauci traktują napotkaną reklamę serwisu jako próbę oszustwa a Eurorest jako naciągaczy. W rzeczywistości jednak jeżeli ktoś zdecyduje się na bliższe zapoznanie z ofertą wszystko staje się jasne i realne. Cały sekret programu polega na tym, że otrzymanie bezpłatnych noclegów w wybranym hotelu wiąże się z opłaceniem codziennych stawek żywieniowych w tym samym obiekcie. Dodatkowe koszty jakie należy przewidzieć to opłata za przesłanie "czeku" - dokumentu uprawniającego do bezpłatnych noclegów. Opłata ta obecnie wynosi 49.90 zł.

Reasumując, jak to często bywa realnym staje się twierdzenie "Nic za darmo". Jednak po przeprowadzeniu prostych obliczeń dotyczących kosztów wyjazdu do konkretnego obiektu łatwo można sprawdzić czy bardziej opłaca nam się wyjazd z "czekiem" czyli płacąc za 14 dni wyżywienia w pakiecie z darmowymi noclegami czy w tradycyjny sposób.

Inne serwisy, które mogą Cię zainteresować